Kurumsal Hizmetlerimiz

Kurumsal alanda müşterilerimize verdiğimiz uzman hizmetlerimiz

Kargo transfer bölümü
08
10
Kargo Taşımacılığı

Kargo alışveriş merkezleri ve kargo şirketlerinin en çok talepte olduğu bir hizmet çeşididir.Kargo taşıma hizmeti isteyen bir firma veya alışveriş şirketi bizimle irtibata gecerek bu sunduğumuz hizmetimizden faydalanabilir.Kargo taşınması denilince yasal belgeler ve tamamiyle sorunsuz bir teslimatın olması en önemli hususlardan biridir.

Devam Et
fabrika iç görüntüsü
03
00
Fabrika Taşımacılığı

Büyük bir fabrikanız olabilir ve teknik veya iş alanı oluşturmak babında yerinizi deyiştirmek isteyebilirsiniz.Bu gibi durumlarda fabrika sahipleri büyük boyutlu cihaz ve elektronik cihazlarını bizim gibi nakliye firmasına sorunsuz bir şekile teslim edip transferini talep ederek donanımlı ve profesyonel taşıma elemanlarımız ile sorunsuz bir fabrika taşımacılığına kavuşabilirsiniz.

Devam Et
boş dershane
05
00
Dershane Taşımacılığı

Etüt merkezleri veya dershanelerinizin Türkiye'nin her hangi bölgesine hasarsız ve zararsız bir şekilde taşıyabiliriz.Eğitim kurumlarına veya eğitim merkezlerine karşı katkıda bulunmak için firmamızın %20 üzerinde indirimli taşınma uyguladığını bilmenizi istiyoruz.İndirimli taşınmak için bizlerden eğitim ile ilgili bir taşınma olduğunu bildirmeniz yeterlidir.

Devam Et
kamyondaki paletli parsiyeller
07
00
Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel taşınma farklı amaç ve talepler doğrultusunda ihtiyaç olarak doğmuş bir hizmet ceşididir.Bu hizmet insanlarımızın evlerinde bulunan fazla eşyalardan veya bir kaç parça eşyalarının köy veya farklı bir noktada bulunana evlerine taşınmasını istemelerinden meydana gelmiştir.Bu talep doğrultusunda parsiyel taşımacılığı bir hizmet olarak talep edilmekte ve bizim gibi taşımacılık firmaları tarafından sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır.

Devam Et
taşınmaya hazır piyano
04
00
Piyano Taşımacılığı

Koservatuar ögrencileri veya piyano aşığı kişilerin genellikle tercih ettiği bir hizmetimizdir.Özel olarak aparatlar ile taşınan piyanolar dikkat ve hassaslık çok önemlidir.Küçük bir sıkıntı veya küçük bir dikkatsizlikte piyanonun akordunu bozmak gibi bir risk olmuş olur bu gibi hususlar konusunda tecrübeli ve deneyimli elemanlarımız her zaman sizlerin hizmetindedir.

Devam Et
tırda yüklü kepçe taşıma
02
00
Ağır Yük Taşımacılığı

Bazı durumlarda ağır yük olarak tanınan taşımacılık türü genellikle farklı amaçlar için talep edilmektedir.Bu hizmet genellikle büyük ve tonajlı yüklere sahip firmalar veya kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

Devam Et
ziraat bankasi içerisi
02
00
Banka Taşımacılığı

Finans kurumları ve kuruluşları bazı etken durumlarda yer deyiştirmek veya farklı noktalara taşınma gibi durumları söz konusu olmaktadır.Finansal alanda elektronik taşınma ortamları ve sunucular gibi bir çok hassas ve özel olarak dikkat ve caba gerektiren bu gibi durumlarda şirketimiz daima finans kurumlarına karşı sorunsuz bir taşımacılık keyfi yaşatacagından emin olabilirsiniz.

Devam Et
tekstil mağazası
03
00
Mağaza Taşımacılığı

Büyük mağazalar her zaman iş alanları ve iş potansiyeli babında farklı noktalara taşınma ihtiyaçları doğmuştur.Bu gibi ihtiyaç gerektiren durumlarda bizler her zaman hazırlıklıyız.Araç filolarımız ile mağaza veya alışveriş merkezlerini kısa sürede istenilen bölge veya yeni iş adresine taşınmasını yapmaktayız.

Devam Et
Askili tekstil elbisleri
05
55
Teksil Taşımacılığı

Elbise,kumaş veya tekstil alanında şirketler bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirler.Firmamızdaki araçlar en iyi donanımlı teksil taşıması alanında bir çok kuruluşa hizmetler sunmaya çalışmaktadır.Askılı tekstil taşımacılığı olarakta bilinen bu hizmet sayesinde insanlarımızın bizlerden talep edecekleri bütün hizmetlere en iyi şekilde cevap verecegimizi bilmenizi istiyoruz.

Devam Et
yerden yüksek bina görüntüsü
08
55
Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Kurumsal şirketler genellikle büyük guruplar halinde oluşan kurumsal şirketlerin genellikle uzun soluklu çalışacakları nakliyat firmaları mevcuttur.Bu gibi taleplere firmamız geniş alt yapısı ve donanımlı araç filomuz ile istenilen bütün taleplere kısa sürede geniş kitlesel hizmetler sunarak bütün alanda insanlarımıza en iyileri sunmaya çalışıyoruz.

Devam Et