Biz Kimiz?

Firma dükkanımız

2010 yılında Ankara,Yenimahalle ilçesinde küçük bir dükkan ile nakliye sektöründe hizmet vermek için ilk adımı Servet Armada ile attık.Yenimahalle'de bir yılı aşkın süredir şehiriçinde evden eve nakliye hizmeti vererek nakliyat işini tamamiyle kavrayarak daha kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler geliştirmeye çalışıyoruz.

2016 yılında biraz geç kalsakta internet dünyasına giriş yaptık ve sitemizi kurdurduk ve bazı sosyal meçralarda etkinliğimizi dahada yoğunlaştırmaya başlamış bulunuyoruz.Zaman geçtikçe sektörümüzle ilgili eksikleri ve gelişmeleri hem sitemizden hemden sosyal mecralardan hem meklaştaşlarımıza hemde taşınmak isteyen insanlara duyurmaya çalışmaktayız.

iş güvenliği

İş güvenliği en önemli kavramlarımızdan biridir. Zorlu bir hizmet sektörü ve genellikle çalışanlarımızın bedenen zarar görmemesi için hidrolik asansörlü nakliye aracıyla hizmet vermekteyiz.

Çalışan şöförlerimizin zarar görmemesi için araçlarımızın bakımlarını ve yol durumunu her açıdan kontrol ediyor ve bu konuda şöförlerimizi her zaman uyararak dikkatli ve güvenli bir yolculuk için uğurluyoruz.

ilkemiz

Armada nakliye şirketi olarak sektörün büyüklüğünü ve hizmet veren ve hizmet alan arasındaki en önemli sorun olan güven ve hasar sorununun hiç bir zaman oluşmaması için kendimize "Müşteri memnuniyeti" ilkesi ile evden eve nakliyat hizmeti vermeyi and içtik.

Müşteri veli nimettir, bakış acısıyla onların maduriyetlerine asla imkan vermeden güven ve kaliteyle hizmet vermek için çabalıyoruz."SIFIR HASAR" anlayışı ile hizmet ediyor ve bu kavramı dahada geliştirmek için ambalaj ve taşıma metotlarımızı olabildiğince en iyi seviyeye getirmek için küçük çaplı yatırımlar yapmaktayız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Evinizdeki eşyalarınıza göre en uygun araçlarımız ve kaliteli ambalajlama malzemelerimiz ile sadece sizlerin eşyalarını değil, sizin güveninizi ve memnuniyetinizide taşıyoruz.Bizi seçtiğiniz taktirde her zaman kazanan siz olacaksınız.

Misyon
Misyon

Taşımacılıkta kaliteli nakliye ve sıfır hasar ilkesinini sektörümüzde bütün nakliyat firmalarına benimsetmek müşteri odaklı hizmeti çoğaltmayı amaçlıyoruz.Bu konuda büyük çaplı çalışmalar yapmakta ve gayretlerimizi hizmetlerimizi sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Vizyon

Nakliyat sektöründe saygın ve Ankara içi ev taşımalarında önde gelen firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.Bunun için sürekli araçlarımızı yeniliyor ve zararsız evden eve nakliyat için hem internet platformunda hemde nakliyat sektöründe çalışmalar yürütüyoruz.

Çalışma Ekibimiz

Şirketimiz bünyesinde çalışanlarımız ve görevleri

Servet Armada

SERVET ARMADA - ŞİRKET SAHİBİ

Şirketimizin kurucusu ve firmamızın en yetkili kişisidir. Her hangi bir durumla karşılaştığınızda kendisiyle görüşebilir
her türlü desteği talep edebilirsiniz. Servet bey her sorunsuz hizmetlerin oluşmasında gerekli donanım ve tecrübeyle sizlere yardımcı olacagından emin olabilirsiniz.

Sedat Hakkı

SEDAT HAKKI, ORGANİZASYON

Her türlü nakliye taşımalarında organizasyonu yapan personelimizdir.Taşımanın planlanması, ekibin kurulması,araç seçimi
gibi önemli bütün işleyişi organize ederek sorunsuz evden eve nakliyat hizmetinin oluşmasında en önemli sorumluluğu yüklenen çalışanımızdır.

Rıza Turan

RIZA TURAN, AMBALAJ VE PAKETLEME ELEMANI

Evde bulunan mobilya ve diğer küçük büyük eşyaların ambalaj ve paketlemesini deneyim ve tercübeye dayanarak titiz bir işçilik ile hasara karşı korunaklı hale getirmektedir.Bu paketlenen eşyaları numaralandırarak hasara karşı tam koruma konusunda istif işlemide yapmaktadır.

Serkan Yılmaz

SERKAN YILMAZ, MONTAJ VE DEMONTAJ USTASI

Taşınacak olan müşterimizin evinde bulunan mobilya,dolap,ünite gibi tahta eşyaların bir birinden ayrılması ve yeni adreste tekrar birleştirme işlemini yapan yetkili çalışanlarımızdan biridir.Elektirikli aygıtlar ve cihazlar hakkında da
sökme-takma işlemi konusunda da gerekli eğitim ve tecrübeye de sahiptir.

Vedat Taş

VEDAT TAŞ, TAŞIMA ELEMANI

Evde bulunanan ambalajlı ve paketlenmiş eşyaları gerek sırtlarında gerekse hidroik asansörlü eşya taşıma aracı
ile hem kamyona hemde yeni eve taşıma işlemini en sağlıklı şekilde yapabilecek olan şirket bünyesinde olan
taşıma görevlisi arkadaşımızdır.

Ahmet Türk

AHMET TÜRK, TAŞIMA PERSONELİ

Evde bulunanan ambalajlı ve paketlenmiş eşyaları gerek sırtlarında gerekse hidroik asansörlü eşya taşıma aracı
ile hem kamyona hemde yeni eve taşıma işlemini en sağlıklı şekilde yapabilecek olan şirket bünyesinde olan
taşıma görevlisi arkadaşımızdır.

Mehmet Yıldırım

MEHMET YILDIRIM, TAŞIMA GÖREVLİSİ

Evde bulunanan ambalajlı ve paketlenmiş eşyaları gerek sırtlarında gerekse hidroik asansörlü eşya taşıma aracı
ile hem kamyona hemde yeni eve taşıma işlemini en sağlıklı şekilde yapabilecek olan şirket bünyesinde olan
taşıma görevlisi arkadaşımızdır.

Kadir Korkmaz

KADİR KORKMAZ, İSTİF GÖREVLİSİ

Eşyalar nakliye araçına indirildiğinde kamyonun taşıma kasasına yerleştirme işlemini numaralarına
göre ve hassasiyetlik bakımından yerleştirip ve araç içi hasar analizini yapan çalışanımızdır. Hasar raporu tutabilecek
tek yetkili personelimizdir.